Mistrzostwo Gniezna i Mistrzostwo Powiatu w Czwórboju LA Chłopców!

Mistrzostwo Gniezna i Mistrzostwo Powiatu w Czwórboju LA Chłopców! Znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w zawodach w czwórboju lekkoatletycznym chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. Najpierw zdobyli Mistrzostwo Gniezna po zaciętym pojedynku z SP12. Indywidualnie najlepszy okazał się Piotr Nowak a na trzecim miejscu egzekwo uplasowali się Wojciech Głowski i Mikołaj Książak. Następnie nasz zespół okazał się najlepszy w Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego. Indywidualnie ponownie najlepszy okazał się Piotr Nowak. W skład zwycięskiej drużyny wchodzili: Piotr Nowak, Wojciech Głowski, Mikołaj Książak, Sebastian Kabala, Patryk Kozubiński, Ivan Podiuk i Adam Wiechciński. Teraz przed naszymi uczniami występ w Mistrzostwach Rejonu i walka o finał wojewódzki.